Idealnej miłości nie ma i nigdy nie będzie.

Idealnej miłości nie ma i nigdy nie będzie. W miłości dzieje się wiele rzeczy. Jesteśmy szczęśliwi, oraz radośni kiedy jesteśmy właśnie z Tą osobą. Niestety niefortunnie zdarzają się kłótnie, niemiłe słowa padające w naszym kierunku. Ale jeśli miłość jest prawdziwa przezwycięży wszystkie trudności, wszelkie możliwe najróżniejsze komplikacje, które zaistniały w naszym życiu.
Są chwile kiedy życie rozdziela dwoje ludzi tylko po to, aby zrozumieli ile dla siebie znaczą.
Idealnej miłości nie będzie. Miłość nie musi być idealna, wystarczy w stu procentach sam fakt, iż będzie prawdziwa. By stworzyć jedną prawdziwą miłość, potrzeba dwóch prawdziwych uczuć

.
Miłość to szczerość i zrozumienie, nie musi być idealna, ważne aby była prawdziwa.
Bywają w niej wzloty i upadki, małe spięcia i łzy, ale mimo to nie poddawajmy się, bo wiemy, że ta osoba jest dla nas najważniejsza, że jesteśmy jedynie z nią prawdziwie szczęśliwi.
Prawdziwa miłość, to nie związek idealny, bo taki nie istnieje, ale pełen kłótni i godzenia, łez, szczerych uśmiechów, i mimo, że jest ciężko i ma się dość, nie poddajesz się, bo wiesz że z Tą osobą jesteś szczęśliwszy niż z kimkolwiek innym.
Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostaje.dk

5 Komentarze

 1. To prawda, że idealna miłość nie istnieje tak jak nie ma idealnych mężczyzn. Miłość jest jednym wielkim wyzwaniem i tylko odważni ją podejmują, decyduja się na starcie z wszelkimi przeciwnośćiami. Tylko wytrwali będą o nią walczyć kiedy przyjdzie kryzys. Czy jestem odważna? Sama nie wiem, staram się by mój związek trwał jak najdłużej. Nie jest łatwo, kiedy w związek wdziera się rutyna.

 2. http://cogito-ergo-su.blog.pl/ <— zapraszam.
  Ja nie jestem w związku, ale kiedyś miałam taką sytuację, że chłopak, którego bardzo długo znam jest mi pisany, ale no cóż… pomyliłam się. ;( Mam tylko nadzieję, że kiedyś posmakuje tej prawdziwej miłości, o której piszesz. ;)

 3. Idealnej milości nie ma bo nie ma idealnych ludzi. By miłośc przetrwała i łączyła dwoja ludzi potrzebne jest : szacunek między sobą , zachwyt nad czymś co posiada ta druga osoba, zrozumienie, chemia współzycia.

  Dla każdej osoby idealna milość oznacza coś innego bo każdy z nas jest inny . Sprawa polega na tym by znaleść osobę która jest bliska temu naszemu ideałowi lub przynajmniej w 70 % ma te jego cechy – wtedy wszystko jest cudowne !!

  Czasami do spotkania swojej miłości trzeba dorosnąć. Pisze co na ten temat w moim artykule Wiek 40-45 kobiety jest krytyczny . http;//korfu2.blog.onet.pl/?p=44

  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.